Letná jazda

Prázdniny v Pet Center budu poriadna jazda plná zliav! Každé dva týždne zlacníme vybraný sortiment až o 75 % a postupne tak potešíme majiteľov psov, mačiek i hlodavcov. Tentokrát ani majiteľom rybičiek neutečie poriadna zľava. Držte si klobúky, vyrážame!

Štart s produktami výrobcu Gimborn

 29.6.-12.7.2020

Oceníte vybrané maškrty, konzervy a pasty pre mačky i psy. Gimborn navyše ponúka i rafinované hračky pre vašich miláčikov. Tak neváhajte a bavte sa obaja!

Dobroty a vychytávky pre hlodavcov

13.7.-26.7.2020

Dobroty a hračky v letnom štýle ocenia aj vaše morčatá, škrečkovia, potkani, osmák a dokonca sa niečo nájde aj pre králičkov. (Aj keď tie samozrejme medzi hlodavcov nezaraďujeme.

Zastavujeme v ríši mačacích produktov

 27.7.-9.8.2020

Čo robiť s tak trochu rozmaznaným mačacím nufáčikom? Vsaďte na vybrané konzervy, kapsičky a pasty. A pretože je leto, nezabudnite sa hrať!

Zostaneme v psom tábore

 10.8.-23.8.2020

V lete máme viac pohybu, a tak môžeme i nejakú tu dobrotu navyše. Akcia platí na vybrané krmivo, maškrty, hračky, konzervy a mnoho dalšieho! Keď vy budete grilovať, váš miláčik ocení maškrtu.

 Doplávame až k sortimentu pre rybičky

24.8.-6.9.2020 

Neplávajte proti prúdu. Využite zľavy na vybrané krmivo, piesky, akvárijnú chémiu a iné príslušenstvo. Vaše rybičky vám určite za túto starostlivosť zatlieskajú plutvičkami.

Doporučujeme neváhať, akcia na vybraný sortiment platí len do vypredania zásob.