Predajne sú otvorené

Predajne sú otvorené naďalej

Informujeme vás, že postupujeme v súlade s platnými uzneseniami vlády Slovenskej republiky. Predajne Pet Center zostávajú aj naďalej otvorené. Väčšina predajní je otvorená počas bežnej pracovnej doby, o prípadnom obmedzení vás budeme informovať.

Neustále distribuujeme na naše predajne ochranné a hygienické potreby, ako sú rúška, dezinfekčné gély a podobne. Na väčšine z našich viac, ako 160 predajní už pomôcky sú, na ostatné predajne sa dostanú v čo najkratšom časovom horizonte.

Závažnosť prebiehajúcej situácie si plne uvedomujeme. Zdravie našich zamestnancov, zákazníkov i zvierat je pre nás prioritné. Robíme maximum, aby sme zaistili bezpečie všetkých zúčastnených. A zároveň, aby sme zaistili psom, mačkám a ostatným domácim miláčikom všetko potrebné.

Žiadame zákazníkov, aby dodržiavali nariadenia a odporúčania vlády a ostatných inštitúcií.

V rámci preventívnych krokov proti šíreniu koronavírusu SARS CoV-2, teda v rámci zachovania bezpečnosti všetkých zúčastnených, žiadame zákazníkov, aby:

- Dodržiavali rozostupy min. 2 metre od zamestnancov a iných zákazníkov, a to aj pri platení.

- Prosíme, aj o zváženie spôsobu platby, odborníci odporúčajú bezkontaktnú platbu kartou.

- Umožňujeme vstup do prevádzky len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.)

- Pri vchode do prevádzky je vám k dispozícii dezinfekcia na ruky alebo jednorazové rukavice, neváhajte ich použiť.

- Počet nakupujúcich v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť stanovený počet zákazníkov. (Na 25 metrov štvorcových predajnej plochy tak pripadne 1 zákazník, ktorý môže vstúpiť dovnútra. Vzhľadom k rôznym veľkostiam našich predajní sa tak počet zákazníkov, ktorých môžeme naraz pustiť do vnútra pohybuje od 1 do 15 ľudí.)

Predajne Pet Center sú v rámci dennej operatívy pravidelne čistené a upratované, v tomto zložitom období venujeme zvýšenú pozornosť dezinfekcii exponovaných plôch, ako sú napríklad pokladničné pulty, nákupné košíky a podobne.Situáciu intenzívne monitorujeme a budeme vás ďalej informovať.

Naďalej je tiež možné využiť služby nášho e-shopu, kde nákupy nad 19,99 eur. majú dopravu ZADARMO.

Veríme, že zodpovedný prístup každého z nás bude v blízkej dobe šírenie vírusu eliminovať.

Ďakujeme.

S platnosťou od 25. marca 2020 až do odvolania budú všetky predajne Pet Center KAŽDÚ NEDEĽU zatvorené.