Spustili sme nový web

 Aj keď sa to nezasväteným možno nezdá, prípravou nového webu sme strávili niekoľko týždňov. Zmeny nie sú len grafické, ale zmenili sa predovšetkým " vnútornosti ". Dôvodom bolo, aby sme vám, našim zákazníkom ponúkli čo najlepšie služby.

Nový e-shop aj rozšírené možnosti platby

Vypočuli vaše priania a aj na  www.petcenter.sk je možné využiť rozsiahly a moderný e - shop, vrátane možnosti rýchlej platby kartou. Všetky objednávky tak môžete obratom zaplatiť a nemusíte tak riešiť hotovosť pre dopravcu. Platobná brána je úplne bezpečná, jednoduchá, rýchla a vybrali sme si ju aj preto, že ju využíva rad renomovaných firiem. Zaplatiť kartou sa tak u nás rozhodne báť nemusíte .

Spustili sme nový web

Skladová zásoba

Nový web znamená aj radu technických zlepšení. Pre vás, ako pre zákazníkov bude asi zaujímavá aktualizácia skladu, ktorú teraz vykonávame každú hodinu. Na webe tak budeme mať aktuálnejšie informácie o tom, ktorý tovar u nás nájdete a v akom množstve.

A čo ďalej?

Spustenie novej webovej stránky pre nás nie je len radosť, ale tiež veľa starostí. Najprv chceme doladiť čo najviac chýb, ktoré sa v prevádzke môžu objaviť a potom vám ponúknuť ďalšie funkcie, ktoré vás potešia. Čo napríklad také kompletné informácie o vašom bodovom konte v rámci Programu verného pána? Alebo možnosť čerpania bodov priamo v e - shope? Aj to pripravujeme.

Pomôžete nám odhaliť chyby?

Žiadny novo spustený web sa nezaobíde bez chýb, aj keď by sme si to moc priali. Preto budeme veľmi radi, ak nám pomôžete odhaliť ich. Narazili ste na niečo, čo podľa vás nefunguje správne? Myslíte si, že by sme mali niečo opraviť tak, aby to bolo prehľadnejšie? Na vašom názore nám záleží! Využite náš formulár pre nahlásenie chyby a my sa ju pokúsime odstrániť čo najskôr. A aby to nebolo tak úplne zadarmo, tak 10 z vás, ktorí nám nejakú chybu nahlási, pošleme balíček maškŕt pre maznáčika úplne zadarmo!

Výhercu vyžrebujeme v polovici septembra a budeme ich kontaktovať e - mailom. Preto nebojte sa a odhalené chybičky nám určite oznámte. Ďakujeme :)

Nahlásiť chybu