Dni Marianne

upper_PC_sk_4

Nakupujete online na našom e-shope? Stačí zadať heslo:

DMJAR2022

Získajte zľavu 25 %

Zľavové kupóny do kamenných predajní a zľavové kódy do e-shopu môžete zakúpiť v mobilnej aplikácii Dni Marianne alebo vo webovej aplikácii priamo tu. Získať ich môžete tiež spoločne s aprílovým vydaním časopisu Marianne alebo Marianne Bývanie. K dostaniu sú bežne v stánkoch alebo je možné si ich zaobstarať v jednej z našich Marianne Lounges.
Rozhodne sa poponáhľajte, pretože akcia platí iba od 22. 4. do 24. 4. 2022. Vo svojom bloku zľavových kupónov nájdete práve aj zľavový kupón na nákup v PetCenter. Uplatniť ho môžete na e-shope, alebo na našich predajniach.

Ako zľavu uplatniť?
Ak nakupujete na e-shope, stačí zadať zľavový kód a celý váš nákup sa razom zlacní o 25 %. Pozor, táto zľava neplatí na akčný tovar.
Pokiaľ nakupujete v predajni, stačí zľavový kód predložiť v papierovej, alebo v elektronickej podobe. Zľava 25 % na predajni platí na celý nákup. Pozor iba pod podmienkou, že tento produkt už nie je v akcii.

Platíte na predajni kartou MasterCard? Potom sa vaša zľava zvýši ešte o ďalšie tri percentá, na 28 %!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie