Dni Marianne sú tu! Získajte super zľavy na váš nákup!

upper_PC_sk_marriane


Zľavové kupóny do kamenných predajní a zľavové kódy do e-shopu môžete zakúpiť v mobilnej aplikácii Dni Marianne alebo si ich zaobstarať spoločne so septembrovým vydaním časopisu Marianne alebo Marianne Bývanie. K dostaniu sú bežne v stánkoch alebo na miestach Marianne Lounges.

Rozhodne sa poponáhľajte, pretože akcia platí len od 17. do 19. septembra 2021. Vo svojom bloku zľavových kupónov nájdete práve aj zľavový kupón na nákup v PetCenter. Uplatniť ho môžete na e-shope, alebo na našich predajniach.

Ako zľavu uplatniť?

  • Pokiaľ nakupujete na e-shope, stačí zadať zľavový kód a celý váš nákup razom zlacnie o 25%. Pozor, táto zľava neplatí na akčný tovar.
  • Pokiaľ nakupujete na predajni, stačí zľavový kód predložiť v papierovej, alebo v elektronickej podobe. Zľava 25% na predajni platí na jeden vami vybraný produkt, pod podmienkou, že tento produkt už nie je v akcii. Ešte viac ušetriť môžete, keď nakúpite na predajni nad 40 eur. V takom prípade váš zľavový kupón zlacnie o 25% celý váš nákup. Platíte na predajni kartou MasterCard? Potom sa vaše zľava zvýši ešte o ďalšie tri percentá na 28%!