Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

K-9 LITE 12 kg

Kód: 340401
Doprava zdarma
Neohodnotené
Značka: K-9
€39,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
K-9 Selection LITE je kompletné krmivo pre starších psov všetkých plemien, pre udržanie výbornej kondície a zdravia do vysokého veku. Znížený obsah tukov - energia je kombinovaný s jednoduchou a vysokou stráviteľnosťou, výživnou hodnotou a chutnosťou, pre odlišné potreby a schopnosti trávenia u starších jedincov. Vhodné aj pre dospelých psov so sklonom k ​​nadváhe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krmivo so zníženým obsahom tukov (energie) a zároveň s vysokou stráviteľnosťou, výživnou hodnotou a chutnosťou, vyhovujúce náročnej kombinácii požiadaviek menej aktívnych a starších psov. K-9 Selection LITE je kompletné krmivo pre starších psov všetkých plemien, pre udržanie výbornej kondície a zdravia do vysokého veku. Znížený obsah tukov (energie) je kombinovaný s jednoduchou a vysokou stráviteľnosťou, výživnú hodnotou a chutnosťou, pre odlišné potreby a schopnosti trávenia u starších jedincov. Vhodné aj pre dospelých psov so sklonom k ​​nadváhe. Poskytuje psovi pocit dobrého a chutného nasýtenia pri konzumácii menšieho množstva kalórií. Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurice, pšenice a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez použitia náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami. K-9 Selection LITE je kompletné krmivo, žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmeniu potrebuje pes už len dostatok čistej čerstvej vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Položka bola vypredaná…