Fypryst combo spot-on XL (pes nad 40kg)

Kód: 342506
€11,59
Skladom

Roztok Fypryst spot on pre psov je pipeta pre psov od nad 40 kg proti napadnutiu blchami, kliešťami a všenkami. Pôsobí preventívne aj ako liečba, pôsobí 4 týždne. Fypryst combo spot on obsahuje ešte navyše látku (S)-metoprenum. Táto látka pôsobí na vývojové štádiá bĺch, ako sú vajíčka, larvy a kukly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fypryst combo spot-on XL (pes nad 40kg)

Na liečbu a prevenciu napadnutia blchami, kliešťami a všenkami u psov s hmotnosťou 40 kg (veľmi veľké rasy psov). Okrem už spomínaného je prípravok Fypryst ideálny ako liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie. Nepoužívajte u šteniat mladších ako 8 týždňov alebo vážiacich pod 2kg. Ďalej nepoužívajte pre mačky, u ktorých hrozí predávkovanie. Vyhnite sa kontaktu so sliznicou zvieraťa.

Fypryst combo spot on obsahuje ešte navyše látku (S)-metoprenum. Táto látka pôsobí na vývojové štádiá bĺch, ako sú vajíčka, larvy a kukly.

  • Pre psy s hmotnosťou nad 40 kg (veľmi veľké rasy psov)
  • Liečba a prevencia napadnutia blchami a kliešťami
  • Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie
  • Prevencia a liečba napadnutia všenkami

Aplikácia prípravku Fypryst Spot-on: Aplikujte na miesto, kde sa pes nemôže olíznuť (najvhodnejšie miesto je medzi lopatkami). Po dobu aspoň 48h od aplikácie chráňte zviera pred vodou (premoknutie, kúpanie atď.). Šampónovanie pred aplikáciou a opakované šampónovanie znižuje dobu účinnosti na 5 týždňov. Prípravok je bezpečný pre chovné, gravidné a dojčiace sučky. Bola na nich testovaná dávka vo výške až trojnásobku odporúčanej dávky. Účinnosť bola ďalej testovaná na šteniatkach v 8 týždňoch života a psoch nad 2kg, ktorým bola podaná 5x odporúčaná dávka. Neboli preukázané nežiaduce účinky.

Účinné látky: Fipronilum

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitické pipety (spot-on) pre psy
Hmotnosť: 0.027 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: