Fypryst combo spot-on (mačky a fretky)

Kód: 342507
€5,99
Skladom

Roztok Fypryst spot on pre mačky a fretky je pipeta proti napadnutiu bĺch, kliešťov a všeniek. Pôsobí preventívne aj ako liečba. Fypryst combo spot on obsahuje ešte navyše látku (S)-metoprenum. Táto látka pôsobí na vývojové štádiá bĺch, ako sú vajíčka, larvy a kukly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fypryst combo spot-on (mačky a fretky)

Antiparazitná pipeta Fypryst obsahuje účinnú látku fipronil, ktorá účinne zabráni dospelým blchám, kliešťom a všenkám v osídlení v kožúšku vašej mačičky alebo fretky, ale pomôže aj ako prevencia proti napadnutiu. Fypryst pipeta sa aplikuje priamo na pokožku do oblasti medzi lopatkami, kde nehrozí obliznutie v rámci každodenného očistného rituálu. Roztok z pipety sa potom hromadí v tukovej zložke kože a chlpových vačkoch, odkiaľ je rovnomerne po celom tele vylučovaný na kožu a srsť a tým chráni vašu mačičku alebo fretku pred blchami až po dobu piatich týždňov a pred kliešťami po dobu dvoch týždňov.

  • Jedna dávka zaistí ochranu proti napadnutiu blchami po dobu až 5 týždňov
  • Prípravok je účinný proti kliešťom po dobu 2 týždňov
  • Nehrozí olízanie
  • Určené pre mačky a fretky

Dávkovanie a spôsob podávania: Aplikujte obsah 1 jednodávkovej pipety s obsahom 0,5 ml na koži medzi lopatkami.

Cesta podania: Vonkajšie podanie na koži.

Spôsob podania: Vyberte jednodávkovú pipetu z trojvrstevného vrecka. Držte pipetu zvisle a krúživým pohybom odoberte čiapočku. Čiapočku otočte a nasaďte ju opačným koncom na pipete. Tlačte a točte čiapočkou, aby ste pretlačili jej plombu, potom čiapočku z pipety snímte. Rozhrňte srsť zvieraťa v oblasti medzi lopatkami tak, že je viditeľná koža. Priložte hrot jednodávkovej pipety na kožu a niekoľkokrát pipetu stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil na koži.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitické pipety (spot-on) pre mačky
Hmotnosť: 0.022 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: