Friskies P Balance 3 kg

Kód: 330536
18,79 €
Skladom

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s kuracím a zeleninou. Krmivo obsahuje kvalitné bielkoviny a všetky živiny vo vyváženom pomere a zároveň skvele chutí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Friskies P Balance

Friskies P Balance je vyvážené krmivo pre dospelých psov s normálnou aktivitou bez špeciálnych nárokov, obsahuje kuracie mäso a zeleninu. Krmivo má ideálny pomer živín, obsahuje celozrnné obilniny, vitamíny A, B, D a E a omega 3 a 6 mastné kyseliny a zároveň sa vyrába podľa špeciálnej receptúry pre vysokú chutnosť krmiva.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy
  • S kuracím mäsom a zeleninou
  • Obsahuje celozrnné obilniny, vitamíny a omega 3 a 6 mastné kyseliny
  • Špeciálna chutná receptúra

Zloženie: Obilniny (celozrnné 58 %), mäso a živočíšne produkty (8 %), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, bielkovinové extrakty, minerálne látky, zelenina (0,08 % sušenej zeleniny zodpovedajúcej 0,5 % zeleniny), zodpovedá 16% rehydratovaného mäsa a živočíšnych produktov, s min. 4% kurčaťa.

Nutričné ​​doplnkové látky: m.j./kg: vitamín A: 19 000; vitamín D3: 1 110; vitamín E: 90, mg/kg: síran železnatý monohydrát: 250; jodičnan vápenatý bezvodý: 3,1; síran meďnatý pentahydrát: 35; síran manganatý monohydrát: 19; síran zinočnatý monohydrát: 390; seleničitan sodný: 0,43; vitamíny skupiny B: 75, farbivá a antioxidanty.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 22 %, tuk 11 %, popol 8 %, vláknina 3 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 3.21 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 3 kg
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: