Friskies Snack Funtastix 175g

Kód: 305100
4,19 €
Skladom

Mäkká delikátna pochúťka pre psov v tvare skrútených vrkôčikov so šunkovou a syrovou príchuťou. Pochúťka má nízky obsah tuku a surové vnútro pre ešte lepšiu chuť. Doplnkové krmivo pre psov, ktoré obsahuje kvalitné suroviny pre tú najvyššiu možnú úroveň zdravého stravovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Friskies Funtastix

Friskies Funtastix je mäkká delikátna pochúťka pre psov v tvare skrútených vrkôčikov so šunkovou a syrovou príchuťou. Pochúťka má nízky obsah tuku a surové vnútro pre ešte lepšiu chuť. Balenie je so znova uzatvárateľným zipsom proti vysychaniu. Vhodný ako každodenná odmena pri tréningu alebo prechádzke s vaším psom, ktorá zároveň čistí zuby a ďasná. Pochúťky Friskies sú zdravšie a veľmi chutné. Váš pes si ich zamiluje, pretože majú nízky obsah tukov, rôzne chute a tvary. Pri podávaní pochúťky patrične upravte dávku bežne podávaného krmiva. Čistá čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii. Dohliadajte na psa počas podávania pochúťky. Denná kŕmna dávka je uvedená na obale.

  • Mäkká delikátna pochúťka pre psov
  • S nižším obsahom tukov
  • Obsahuje syrové vnútro pre lepšiu chuť
  • Vhodná ako maškrta alebo odmena pre vášho psa
  • Udržuje zuby a ďasná zdravé a čisté

Zloženie: Obilniny, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, cukry, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina, mlieko a výrobky z mlieka (sušený syr 1%).

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálne maškrtky pre psy
Hmotnosť: 0.187 kg
Druh mäsa: hydinové
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: