Fitmin dog Purity Srsť a koža 160 g

Kód: 345333
10,39 €
Skladom

Zdravú kožu, krásnu a lesklú srsť a lepšiu imunitu pomôže psom udržať doplnok Fitmin dog Purity Srsť a koža. Prípravok vo forme prášku sa ľahko dávkuje a je ideálny najmä v období pĺznutia či počas príprav na výstavnú sezónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitmin dog Purity Srsť a koža

Výživový doplnok pre psov, ktorý napomáha zlepšiť kvalitu srsti aj kože. Prispieva k udržaniu prirodzenej farby srsti, zvyšuje jej lesk a zároveň posilňuje kožné väzivo. Tento prípravok je ideálny najmä v období pĺznutia alebo počas príprav na výstavnú sezónu. Okrem už spomínaných účinkov je jeho ďalším bonusom, že posilňuje imunitu. Prípravok je vo forme prášku, ktorý je možné jednoducho odmerať lyžičkou a zmiešať s krmivom. Doplnok by mal byť podávaný pravidelne 1x denne, najlepšie zamiešaný do krmiva podľa dávkovacej tabuľky. V prípade banálnych problémov s kožou, ako je pĺznutie, nadmerné pĺznutie alebo šedivá srsť okolo očí, sa odporúča prípravok podávať po dobu 4 týždňov. Pri plánovaných výstavách/ exhibíciách psa po dobu 6 týždňov pred vlastnou akciou.

  • Výživový doplnok na srsť a kožu psa
  • Podporuje lesklú a kvalitnú srsť vďaka obsahu biotínu a organickej forme zinku
  • S vitamínom C, mangánom a organickou formou medi, ktoré podporujú správne vyfarbenie srsti
  • Posilňuje imunitu vďaka obsahu nukleotidov a β-glukánov
  • Vo forme prášku, ktorý je možné zmiešať s kŕmnou dávkou psa

Zloženie: Kvasnice, sušené hydinové mäso a vnútornosti, hydrolyzované hydinové mäso a vnútornosti, uhličitan vápenatý, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae

Analytické zložky: hrubý proteín 38 %, hrubé oleje a tuky 7,5 %, hrubá vláknina 4,9 %, hrubý popol 21,5 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečivá pre psy
Hmotnosť: 0.28 kg
Druh: prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: