Kap.FE Fan. Multipack losos+platyz v želé 4x100g

Kód: 306681
Neohodnotené
Značka: Felix
€2,29
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Lahodné a šťavnaté kúsky mäsa v želé prilákajú svojou vôňou každú mačku. Skvelé zloženie je kompletným krmivom alebo spestrením jedálnička vhodným aj pre staršie mačky s problémovým chrupom a je zdrojom dôležitých esenciálnych Omega-6 mastných kyselín pre hebkú srsť, správny chod srdca a ciev bez usadzovania cholesterolu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Felix Fantastic multipack s lososom a platyzom v želé

Lahodné a šťavnaté kúsky mäsa v želé prilákajú svojou vôňou každú mačku. Skvelé zloženie je kompletným krmivom alebo spestrením jedálnička vhodným aj pre staršie mačky s problémovým chrupom a je zdrojom dôležitých esenciálnych Omega-6 mastných kyselín pre hebkú srsť, správny chod srdca a ciev bez usadzovania cholesterolu. Ďalej majú správnu kombináciu vyvážených minerálnych látok a vitamínov. Zdravá dobrota pre všetky plemená maškrtných mačiek s lososom a platyzom. Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou 4 kg kŕmte 3-4 kapsičkami denne, najlepšie v dvoch samostatných porciách. Podávajte pri izbovej teplote.

  • Šťavnaté kúsky mäsa so želé
  • Vhodné aj pre staršie mačky
  • Omega 6 mastné kyseliny
  • S vitamínmi a minerálmi
  • Vždy čerstvé
  • Kompletné krmivo
  • Bez umelých prísad

Zloženie: S LOSOSOM: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4%), minerálne látky, cukry. S PLATYZOM: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (platesa 4%), minerálne látky, cukry.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Položka bola vypredaná…