Vážení zákazníci, na našej zákazníckej linke došlo k neočakávanej závade. Aktívne pracujeme na jej náprave. V prípade otázok či informácií o vašich objednávkach využite náš email: infosk@petcenter.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš PetCenter

Darwin's Special morča, králik 500 g

Kód: 346573
€3,29
Skladom

Pestré a kompletné krmivo pre morčatá a králiky so zvýšeným obsahom živín, minerálnych látok, vitamínov a antioxidantov. Obsahuje obilniny, semená, bielkovinové extrakty a vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, ovocie, zeleninu, orechy a kvasnice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darwin 's Special morča, králik

Darwin 's Special pre morčatá a králiky je pestré kompletné krmivo so zvýšeným obsahom živín, minerálov, vitamínu a antioxidantov. Krmivo je určené pre dlhodobé kŕmenie. Váš králiček či morčiatko si toto kŕmenie iste zamiluje vďaka jeho pestrosti, chutnosti a obsahu obľúbených kúskov potravy. Krmivo obsahuje juku (Yucca schidigera), ktorá redukuje nepríjemný zápach z exkrementov, má detoxikačné a anitoxidatívne účinky, podporuje imunitný systém, pôsobí protizápalovo a antistresovo. Obsahuje kvasnice, ktoré sú vysoko stráviteľné a bohaté na dôležité aminokyseliny, podporujú imunitný systém, zdravú kožu a srsť a majú pozitívny vplyv na reprodukciu. Bez umelých farbív a konzervantov. Vyrobené v ČR.

  • Vyvážené krmivo so zvýšeným obsahom živín
  • Obsahuje juku (Yucca schidigera)
  • Obsahuje kvasnice
  • Bez umelých farbív a konzervantov
  • Vyrobené v ČR

Zloženie: Lucerna, jačmeň, kukurica, ovos, pšenica, hrach, slnečnica, svetlice, karotka, juka schidigera, kvasnice.

Doplnkové látky: Vitamíny: Vit A (3a672a) 10 000 IU, vit D3 (3a671) 500 IU, vit E (3a700) 50 mg; Antioxidanty.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.509 kg
Druh hlodavca: králík, morče
Druh krmiva: granule
Veľkosť balenia: 5 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: