NUTRIN Vital Snack IMMUNITY 100g

Kód: 323214
1,89 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pre hlodavce je rajom lúka plná byliniek a to všetko sa skrýva v Darwin 's Nutrin Vital Snack Immunity. Chrumkavé kvetinky sú zdravou odmenou pre vášho chlpáča, ktorá zmizne z misky ako prvá a zároveň je prevenciou pred bakteriálnymi a vírusovými infekciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darwin's Nutrin Vital Snack Immunity

Pre hlodavce je rajom lúka plná byliniek a to všetko sa skrýva v Darwin 's Nutrin Vital Snack Immunity. Chrumkavé kvetinky sú zdravou odmenou pre vášho chlpáča, ktorá zmizne z misky ako prvá a zároveň je prevenciou pred bakteriálnymi a vírusovými infekciami. Echinacea - zdroj prírodných látok s antibiotickými účinkami, zvyšuje aktivitu a počet obranných buniek a povzbudzuje bunky k zosilneniu imunitných mechanizmov. Betaglukan - obranné bunky stimulujú k vyššej aktivite a organizmus tak ďaleko lepšie čelí infekciám počas náročnejších obdobia. Aby všetko správne fungovalo, obsahuje krmivo vysoký obsah prebiotiká rôzne druhy vlákniny na podporenie črevnej mikroflóry a správnej funkcie čriev. Odporúčaná denná dávka 10-20% celkového príjmu potravy.

  • Zdravá odmena pre hlodavce
  • Obsahuje veľa vitamínov, byliniek a ďalších obohacujúcich látok
  • Podporuje trávenie
  • Prevencia pred bakteriálnymi a vírusovými infekciami
  • Podporuje imunitný systém a dodáva energie

Zloženie: Obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (z toho echinacea min 0,3%), kvasnice, minerálne látky, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, betaglukan 300 mg.

Analytické zložky: Hrubý proteín 14%, vláknina 13%, oleje a tuky 3%, obsah anorganických látok 7%.

Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamíny: vit A 30.000 IU, vit D3 2700 IU, vit E (alfa tokoferol) 200 mg; aminokyseliny: L-lyzín 5 g, DL-metionín 2 g; zootechnické doplnkové látky: FOS (inulín) 4 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.109 kg
Druh hlodavca: morča, škrečok, potkan
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: