Darwin's H.M. morča, králik 500g

Kód: 346567
Neohodnotené
Značka: Darwin's
€3,99
Skladom

Darwin's happy mix je pestré a kompletné krmivo pre morčatá a králiky so zvýšeným obsahom živín, doplnkových látok a sušeným ovocím, zeleninou a orechami. Krmivo s extra zvýšeným obsahom vitamínov A, D a E pre zdravý vývoj, rast a vitalitu zvieraťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darwin 's happy mix morča a králik

Darwin's happy mix je pestré a kompletné krmivo pre morčatá a králiky so zvýšeným obsahom živín, doplnkových látok a sušeným ovocím, zeleninou a orechami. Krmivo s extra zvýšeným obsahom vitamínov A, D a E pre zdravý vývoj, rast a vitalitu zvieraťa. Krmivo je chutné a obsahuje robustnejší minerálno vitamínový komplex a juku, ktorá redukuje nepríjemný zápach z exkrementov. Má detoxikačné a antioxidačné účinky, podporuje látkovú výmenu, protizápalové procesy, pôsobí proti stresu a zlepšuje imunitný systém. Obsahuje šípky s vyšším množstvom vitamínu C, A, K, B1, B2 a tiež biotínu a železa. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C zlepšuje obranyschopnosť organizmu voči infekciám. Posilňuje pečeň a podporuje trávenie. Pri výrobe krmiva neboli použité žiadne umelé konzervanty, chemické farbivá alebo pridané cukry. Obsah balenia 500 g.

  • Pestré a kompletné krmivo pre morčatá a králiky
  • Obsahuje doplnkové látky, ovocie, zeleninu a orechy
  • Obsahuje juku, ktorá podporuje látkovú výmenu
  • Obsahuje šípky, ktoré zlepšujú obranyschopnosť organizmu
  • Neobsahuje umelé konzervanty, chemické farbivá a cukry
  • Obsah balenia 500 g

Kŕmny návod: Kŕmte podľa potreby. Dopĺňajte o zelené krmivo, sušené krmoviny, ohryz, čerstvé ovocie a zeleninu. Zvyšky krmív odstraňujte. Zaistite dostatok čerstvej pitnej vody.

Zloženie: Vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (juka schidigera 100 mg / kg), obilniny, zelenina (8%), semená, ovocie (7% z toho, šípka 43%), kvasnice (2000 mg / kg), minerálne látky.