Arpalit Neo sprej 150ml

Kód: 307321
€8,99
Skladom

Pokiaľ váš pes neznáša umývanie ale potrebujete ho účinne zbaviť parazitov, použite sprej Arpalit Neo. Vďaka sprejovej forme je vhodný na bežné ošetrenie srsti zvierat aj na dezinfikovanie ich príbytkov. Slúži aj ako ochrana proti opakovanému napadnutiu parazitmi. Chráni pred blchami, kliešťami a pred ich vývojovými štádiami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Arpalit Neo kožný sprej 150 ml

Arpalit Neo sprej 150 ml sa používa na bežné ošetrenie srsti aj na ochranu proti opakovanému napadnutiu parazitmi. Aplikačná forma spreja je pre svoju jednoduchú aplikáciu vhodná predovšetkým pre veľké zvieratá a ich príbytky. Aplikácia je rýchla, jednoduchá a účinná. Slúži tiež na dezinfekciu pelechov, psích bud, prepraviek a ďalšie. Prípravok na psa použite mimo tvárovú časť a mierne zvlčené srsti. Účinné látky Permethrin a Fenoxykarb obsiahnuté v produkte majú ovicídny aj larvicidný účinok a zároveň chránia srsť psa pred opätovným napadnutím. Pred použitím pretrepte a pri použití držte vo zvislej polohe a vzdialenosti od srsti do 20 cm. Ošetrenie vykonávate do ľahkého zvlhčenia srsti. Na ošetrenie hlavy si naneste sprej na dlaň s ochrannými rukavicami a rozmasírujte do srsti. Po ošetrení sprejom 48 hodín psa nekúpte. Zvýšenú pozornosť venujte košíkom, dekám, kobercom, podlahám, skulinám v podlahe, kútom a zadným stenám nábytku. Priestor po aplikácii dôkladne vyvetrajte.

  • Likvidačné účinky zabíja dospelé ektoparazity
  • Nie je vhodné pre mačky a choré zvieratá
  • Vyhnite sa očiam, papuli a ňufáku
  • Ovicidné účinky usmrcujú vajíčka
  • Larvicídne účinky usmrcujú larvy ektoparazitov

Upozornenie: Nepoužívať u chorých zvierat. Nepoužívať u mačiek. Zabráňte možnému styku mačiek so psami po ošetrení. Nepoužívať u mláďat do 2 mesiacov veku. Nepoužívať v čase gravidity a laktácie. Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých látok. Pri aplikácii je nutné chrániť oči zvieraťa pred zásahom spreja. Uchovávať mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Nevystavujte slnku a teplotám nad 50 °C. Použite do dátumu spotreby. nie je určené pre potravinové zvieratá. Používajte ochranné rukavice a po použití si umyte ruky. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou a detskými hračkami. 24 hodín po aplikácii sa nesmú deti hrať so zvieraťom, na ktorom bol sprej aplikovaný. Psom by nemalo byť dovolené plávať vo vodných tokoch po dobu 2 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitické spreje pre psy
Hmotnosť: 0.18 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti kliešťom, proti blchám
Určenie: antiparazitiká
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: