Arpalit Neo kožný sprej, roztok - mechanický rozprašovač 150 ml

Kód: 318761
€8,99
Skladom

Pokiaľ váš pes neznáša zvuk spreja ale potrebujete ho účinne zbaviť parazitov, použite sprej, roztok Arpalit Neo. Vďaka sprejovej forme s tichým rozprašovačom je vhodný na bežné ošetrenie srsti zvierat aj na dezinfikovanie ich príbytkov. Slúži aj ako ochrana proti opakovanému napadnutiu parazitmi. Chráni pred blchami, kliešťami a pred ich vývojovými štádiami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Arpalit Neo kožný sprej, roztok - mechanický rozprašovač 150 ml

Arpalit Neo kožný sprej, roztok s mechanickým rozprašovačom 150 ml sa používa na bežné ošetrenie srsti aj na ochranu proti opakovanému napadnutiu parazitmi. Aplikačná forma spreja je pre svoju jednoduchú aplikáciu vhodná predovšetkým pre krátkosrsté zvieratá a ich príbytky. Aplikácia je rýchla, jednoduchá a účinná. Slúži tiež na dezinfekciu pelechov, psích bud, prepraviek a ďalšie. Prípravok na psa použite mimo tvárovú časť a mierne zvlčené srsti. Účinné látky Permethrin a Fenoxykarb obsiahnuté v produkte majú ovicídny aj larvicidný účinok a zároveň chránia srsť psa pred opätovným napadnutím. Pred použitím pretrepte a pri použití držte vo zvislej polohe a vzdialenosti od srsti do 20 cm. Ošetrenie vykonávate do ľahkého zvlhčenia srsti. Na ošetrenie hlavy si naneste sprej na dlaň s ochrannými rukavicami a rozmasírujte do srsti. Po ošetrení sprejom 48 hodín psa nekúpte. Zvýšenú pozornosť venujte košíkom, dekám, kobercom, podlahám, škáram v podlahe, kútom a zadným stenám nábytku. Priestor po aplikácii dôkladne vyvetrajte.

  • Likvidačné účinky zabíja dospelé ektoparazity
  • Sprej má mechanický tichý indikátor pre zvieratá citlivé na zvuk praje
  • Pre krátkosrsté zvieratá
  • Od dvoch mesiacov veku
  • Nie je vhodné pre mačky a choré zvieratá
  • Vyhnite sa očiam, papuli a ňufáku
  • Ovicidné účinky usmrcujú vajíčka
  • Larvicídne účinky usmrcujú larvy ektoparazitov

Upozornenie: Nepoužívať u chorých zvierat. Nepoužívať u mačiek. Zabráňte možnému styku mačiek so psami po ošetrení. Nepoužívať u mláďat do 2 mesiacov veku. Nepoužívať v čase gravidity a laktácie. Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých látok. Pri aplikácii je nutné chrániť oči zvieraťa pred zásahom spreja. Uchovávať mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Nevystavujte slnku a teplotám nad 50 °C. Použite do dátumu spotreby. nie je určené pre potravinové zvieratá. Používajte ochranné rukavice a po použití si umyte ruky. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou a detskými hračkami. 24 hodín po aplikácii sa nesmú deti hrať so zvieraťom, na ktorom bol sprej aplikovaný. Psom by nemalo byť dovolené plávať vo vodných tokoch po dobu 2 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitické spreje pre psy
Hmotnosť: 0.18 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti kliešťom, proti blchám
Určenie: antiparazitikum
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: