Apetit vaječná zmes pre exotické vtáctvo s beta-karoténom Eggfood červené 150g

Kód: 308114
3,49 €
Skladom

Doplnkové vaječné krmivo s beta-karoténom pre exotické vtáky na zlepšenie kondície, správny rast a na obdobie zvýšených nutričných požiadaviek. Obsah 150 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Apetit vaječná zmes pre exotické vtáctvo s beta-karoténom Eggfood červené 150g

Vaječné krmivo Apetit EGGFOOD s beta-karoténom je doplnkové krmivo pre vynikajúcu trvalú kondíciu vtákov, najmä pre červené kanáriky a vtáky s červeným sfarbením. Vajíčkovú zmes vtáky dobre prijímajú a rýchlo ju trávia. Obsahuje zložky potrebné pre správny rast mladých vtákov, pre zvýšené nároky dospelých vtákov počas obdobia rozmnožovania a tiež počas obdobia pelichania. Zmes by sa mala používať počas celého roka pre dlhodobo dobrú kondíciu vtákov, ale najmä v obdobiach vyšších nutričných požiadaviek, ako je napríklad spomínané pelichanie, hniezdenie a odchov mladých vtákov. Apetit EGGFOOD vaječná zmes je vhodná pre zebričky, kanáriky, líšky, kormorány, agapornisov a všetky ostatné druhy vtákov živiacich sa semenami.

  • pre zachovanie kondície vtákov
  • na liahnutie, rozmnožovanie a rast
  • ľahko stráviteľné

Zloženie: pekárenské výrobky, vajcia a vaječné výrobky, vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, cukry, semená, vaječné žĺtky, mlieko a mliečne deriváty, farbivá, arómy, antioxidanty.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre vtáky
Hmotnosť: 0.155 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: