Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Alavis MSM pre kone 600 g

Kód: 339833
32,49 €
Skladom

Alavis MSM pre kone tíši bolesť, má preukázané protizápalové účinky, zlepšuje hojenie, zmierňuje alergické prejavy a napomáha zlepšeniu fyzickej kondície. Podporuje obnovu srsti a kopytnej rohoviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Alavis MSM pre kone 600 g

ALAVIS™ MSM pre kone obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v koncentrácii 99,97 %. Pre zachovanie vysokej kvality nie sú pridávané žiadne pomocné látky. ALAVIS™ MSM pre kone má preukázané analgetické (bolesť tíšiace) a antiflogistické (protizápalové) účinky. Znižuje produkciu mediátorov zápalu, napomáha zlepšeniu fyzickej kondície, spevňuje väzy a šľachy, chráni namáhané kĺby a zlepšuje ich funkciu. Pri užívaní prípravku ALAVIS™ MSM bolo zistené lepšie hojenie rán, preto je vhodné ho užívať pri poúrazových a pooperačných stavoch. ALAVIS™ MSM pre kone sa vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom podieľa aj na odbúraní poškodeného kĺbového tkaniva. Možno ho tiež úspešne využiť v alergológii na zmiernenie alergických prejavov. Tiež podporuje obnovu srsti a kopytnej rohoviny.

  • Ultračistá MSM v koncentrácii 99,97 % bez pomocných látok
  • Preukázané analgetické účinky
  • Preukázané antiflogistické účinky
  • Znižuje produkciu mediátorov zápalu
  • Napomáha zlepšeniu fyzickej kondície
  • Napomáha pri hojení rán
  • Pomáha pri odbúraní poškodeného kĺbového tkaniva
  • Zmierňuje alergické prejavy
  • Podporuje obnovu srsti a rohoviny kopyta

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a liečivá pre psy
Hmotnosť: 0.67 kg
Druh: prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: