Acana REGIONALS Pacifica Cat 340g

Acana REGIONALS Pacifica Cat 340g

Acana REGIONALS Pacifica Cat 340g

ACANA PACIFICA CAT je kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je vhodné pre mačky všetkých plemien, veku a aktivity. Teraz s vyšším obsahom masových surovín - 70% mäsa, 30% ovocia a zeleniny a 0% obilnín!
Nebolo vložené žiadne hodnotenie. Hodnotenie produktu
Naša cena
5,18 €
Bez DPH 4,32 €
Kód
333888
EAN
Výrobca
+ -
Skladom

Ostatný s týmto produktom nakúpili

  Popis produktu

  Acana REGIONALS Pacifica Cat 340g

  STUDENEJ priezračnej vody pri kanadskom SEVEROZÁPADNÉHO POBREŽIE SÚ VYHLÁSENEJ rozmanitým výskytom prvotriednych RÝB - sled, platesy A PIATICH DRUHOV tichomorského lososa. Krmivo ACANA PACIFICA čerpá z takýchto bohatých úlovkov a to jej robí unikátnym, obsahuje vysoké množstvo ľahko stráviteľných proteínov z tichomorského lososa, platesy a sleďa z Vancouver Island. Všetky suroviny sú dodávané ČERSTVÉ KAŽDÝ DEŇ, takže sú bez konzervantov a plné prírodnej kvality a chuti a kompletne tak vyživujú Vašej mačku. Toto výnimočné krmivo neobsahuje žiadne obilniny, čím znižuje množstvo sacharidov a vyznačuje sa obsahom ovocia, zeleniny a bylín vrátane tekvice, chalúh a levandule, ktoré zlepšujú metabolizmus a posilňujú tráviace ústrojenstvo. Krmivo ACANA PACIFICA sa vyrába výhradne v našej oceňované továrni, tu v Alberte, v Kanade a zaručuje, že udrží Vašej mačku zdravú a silnú. PREČÍTAJTE SI ZLOŽENIE NÁŠHO KRMIVÁ A UVIDÍTE, ŽE BUDETE TIEŽ SPOKOJNÍ!

  KRMIVO ACANA PACIFICA V SEBE SKRÝVA BOHATÝ ÚLOVEK Z TICHOMORSKÝCH VOD a vyznačujú sa 100% OBSAHOM VOĽNE lovených RÝB vrátane sledu, HALIBUTA A HEJKA, KTORÍ SÚ DO NAŠICH KUCHÝŇ dodávané z VANCOUVER ISLAND A TO TAK čerstvé a studené ako SÚ VODY, z ktorých pochádzajú.

  ZLOŽENIE

  čerstvý vykostený sleď (30%), dehydrovaný sleď (15%), dehydrovaná treska (12%), čerstvý vykostený platesa (5%), čerstvý vykostený hejk (5%), cícer, červená šošovica, olej z repky canola, zelený hrach, zelená šošovica, žltý hrach, olej zo sleďa (3%), na slnku sušená lucerna, kelp (morská riasa), tekvica, maslová tekvica, listy špenátu, mrkva, jablká, hrušky, brusnice, koreň čakanky, koreň púpavy lekárskej, harmanček, list mäty piepornej, koreň zázvoru, rasca, kurkuma, šípky, mrazom sušený sleď, mrazom sušený hejk, mrazom sušený platesa.

  ZARUČENÁ ANALÝZA

  Hrubý proteín (min.) 35%

  Obsah tuku (min.) 20%

  vláknina (max.) 3%

  Vlhkosť (max.) 10%

  Hrubý Popol (max.) 7%

  Vápnik / fosfor (min.) 1,6% / 1,3%

  Omega-6 / omega-3 (min.) 2,3% / 2%

  DHA / EPA (min.) 0,6% / 0,8%

  Taurín (min.) 0,2%

  Horčík (max.) 0,1%

  OBSAH KALÓRIÍ

  Vstrebateľná energie je 4060 kcal / kg (500 kcal v 250 ml odmerke), 34% energie pochádza z proteínov, 42% z tukov a 24% z ovocia a zeleniny.

  Hodnotenia užívateľov