Acana REGIONALS Grasslands Cat 4,5 kg

Kód: 348200
56,99 €
Skladom

Kompletné krmivo pre dospelé mačky založené na myšlienke, že aj dnešné mačky sú prirodzene šelmy. Krmivo obsahuje čerstvé jahňacie mäso, mäso z voľne chovaných kurčiat a moriek a v prírode lovených šťúk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Acana REGIONALS Grasslands Cat

Kompletné krmivo pre dospelé mačky založené na myšlienke, že aj dnešné mačky sú prirodzene šelmy. Krmivo obsahuje čerstvé jahňacie mäso, mäso z voľne chovaných kurčiat a moriek a v prírode lovených šťúk. Obsah 4,5 kg.

Krmivo Acana obsahuje až 75 % mäsa z trávou kŕmených jahniat, voľne chovaných kurčiat a moriek a v prírode lovených šťúk a vajcia z hniezdnych chovov, podľa myšlienky WholePrey, čo zahŕňa mäso, orgány a chrupavky pre prirodzenú výživu mačiek podľa ich stravy v prírode. Aj tí najrozmaznanejší mačacie miláčikovia v sebe ukrývajú divokú šelmu, ktorá si rada pochutí na prirodzenej koristi. Polovica mäsa je do krmiva dodávaná čerstvá a polovica sušená. Krmivo obsahuje minimum umelo pridaných živín a rastlinných proteínov. Všetky suroviny sú lokálne pestované na farmách v Kanade. Biologicky vhodné krmivo Acana zaručuje vrcholovú kondíciu mačkám všetkých plemien a vekových kategórií.

  • S jahňacím, kuracím a morčacím mäsom a mäsom zo šťuky
  • Obsahuje celé mäso
  • S minimom pridaných živín a rastlinných proteínov
  • Lokálne pestované potraviny
  • Vyrobené v Kanade

Zloženie: Surové jahňacie (8 %), čerstvá kačica (8 %), čerstvé celé vajcia (8 %), dehydrované jahňacie mäso (8 %), dehydrovaný celý sleď (8 %), dehydrovaná morka (8 %), celý zelený hrach , celá červená šošovica, celý cícer, jahňací tuk (6 %), čerstvá šťuka severná (5 %), surová jahňacia pečeň (4 %), čerstvé kačacie droby (pečeň, srdce, obličky, 4 %), čerstvé morčacie mäso ( 4 %), celá zelená šošovica, celá fazuľa pinto, celý žltý hrach, olej z tresky (2 %), na slnku sušená lucerna, sušené jahňacie chrupavky (1 %), surové jahňacie držky (1 %), sušená hnedá morská riasa, čerstvá tekvica, čerstvá maslová tekvica, čerstvý paštrnák, čerstvý kel, čerstvý špenát, čerstvé listy horčice, čerstvé listy kvaky, čerstvá mrkva, čerstvé jablká Red Delicious, čerstvé hrušky Bartlett, mrazom sušená pečeň (jahňacia a kačacia, 0,1 %), čerstvé brusnice, čerstvé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 4.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: