Acana REGIONALS Grasslands Cat 340g

Acana REGIONALS Grasslands Cat 340g

Acana REGIONALS Grasslands Cat 340g

ACANA GRASSLANDS CAT je kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je vhodné pre mačky všetkých plemien, veku a aktivity. Teraz s vyšším obsahom masových surovín - 70% mäsa, 30% ovocia a zeleniny a 0% obilnín!
Nebolo vložené žiadne hodnotenie. Hodnotenie produktu
Naša cena
5,18 €
Bez DPH 4,32 €
Kód
333891
EAN
Výrobca
+ -
Skladom

Ostatný s týmto produktom nakúpili

  Popis produktu

  Acana REGIONALS Grasslands Cat 340g

  V JUŽNÁ Alberte LEŽÍ VEĽKÉ úrodné pastviny. MIESTNY FARMY prekvitajúci VĎAKA DLHÝM letným dňom A HLBOKÉ TMAVÉ ornicu. Krmivo ACANA GRASSLANDS nadväzuje na toto špičkové poľnohospodárstvo a vyznačuje sa obsahom miestneho jahňacieho mäsa, celých vajec, voľne lovených rýb a kačíc z voľných chovov. Všetky suroviny sú dodávané ČERSTVÉ KAŽDÝ DEŇ a kompletne tak vyživujú Vašej mačku. Táto bohatá rozmanitosť výživných masových proteínov predstavuje prirodzenú stravu Vašej mačky a prospieva jej špičkovej kondícii. Výťažok z omega-3 mastných kyselín (EPA, DHA) z voľne lovených rýb prispieva k vynikajúcemu stavu kože a nádherné srsti Krmivo ACANA GRASSLANDS neobsahuje žiadne obilniny, čím znižuje množstvo nevhodných sacharidov a vyznačuje sa obsahom ovocia, zeleniny a bylín, ktoré sú bohatým zdrojom fytoživin a esenciálnych stopových prvkov, ktoré zlepšujú metabolizmus a posilňujú tráviace ústrojenstvo. Krmivo ACANA GRASSLANDS sa vyrába výhradne v našej oceňované továrni, tu v Alberte, v Kanade a zaručuje, že udrží Vašej mačku šťastnú a silnú. PREČÍTAJTE SI ZLOŽENIE NÁŠHO KRMIVÁ A UVIDÍTE, ŽE BUDETE TIEŽ SPOKOJNÍ!

  KRMIVO ACANA GRASS LANDS JE PLNÉ VOĽNE chovaného jahniat, voľne chované KAČICE, VOĽNE lovených RÝB A VAJEC OD NOSNÍC - VŠETKO JE správanie alebo lovené V NAŠOM REGIÓNE A DODÁVANÉ ČERSTVÉ KAŽDÝ DEŇ TAK, ABY BOLA Vašej mačke ALEBO mačiatku POSKYTNUTÁ KOMPLETNÝ VÝŽIVA.

  ZLOŽENIE

  Čerstvé vykostené jahňa (15%), dehydrované jahňa (13%), čerstvá vykostená kačica (8%), dehydrovaná treska (7%), kačacie tuk (5%), zelená šošovica, čerstvý ostriež žltý (5%), dehydrovaný sleď (5%), červená šošovica, dehydrovaný losos (4%), cícer, zelený hrach, olej zo sleďa (3%), čerstvé celé vajcia (3%), jahňacie tuk (2%), na slnku sušená lucerna, kelp (morská riasa), tekvica, maslová tekvica, listy špenátu, mrkva, jablká, hrušky, brusnice, koreň čakanky, koreň púpavy lekárskej, harmanček, list mäty piepornej, koreň zázvoru, rasca, kurkuma, šípky, mrazom sušená jahňacie pečeň, mrazom sušená kačacia pečeň, mrazom sušené jahňa.

  ZARUČENÁ ANALÝZA

  Hrubý proteín (min.) 35%

  Obsah tuku (min.) 20%

  vláknina (max.) 3%

  Vlhkosť (max.) 10%

  Hrubý popol (max.) 8%

  Vápnik / fosfor (min.) 1,8% / 1,5%

  Omega-6 / Omega-3 (min.) 2,5% / 1%

  DHA / EPA (min.) 0,3% / 0,25%

  Taurín (min.) 0,2%

  Horčík (max.) 0,1%

  OBSAH KALÓRIÍ

  Vstrebateľná energie je 4060 kcal / kg (500 kcal v 250 ml odmerke), 34% energie pochádza z proteínov, 42% z tukov a 24% z ovocia a zeleniny

  Hodnotenia užívateľov